1928 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve nagyon érdekes képanyaggal... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~400015/1928-A-Pesti-Naplo-teljes-evfolyama-bekotve-nagyon-erdekes-kepanyaggal-felvaszon-kotesben-~II802523
802523
12504
204
Printed matters
Beschreibung: 1928 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve nagyon érdekes képanyaggal félvászon kötésben (gerinc sérült)