Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., (1894), Méhner Vilmos. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, szép állapotban.