Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Bp., 1899, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.