A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményé... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Jugendstil-Albums~1400376/A-festomuveszet-remekei-A-Szepmuveszeti-Muzeum-klasszikus-gyujtemenyebol-A-Pesti-Naplo~II815345
815345
12619
204
Books: Albums of the belle epoche
Beschreibung: A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1908), Franklin. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
: grózer_virág