Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
769879
12734
204
Books: History
Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-VIII. kötet Bp. é. n. Tolnai Világlapja. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, A kötetek gerince majdnem mind sérült
802163
12735
204
Books: History
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1940, aranyozott, a gerincén kissé kopott kiadói vászonkötésben 712899
12736
204
Books: History
Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
615624
12737
204
Books: History
772309
12738
204
Books: History
714002
12739
204
Books: History
772158
12740
204
Books: History
Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF