Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 20

Louis Pergaud: Histoires de Bétes, Paris, é.n. Aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Dekoratív darab, 23x28cm.
12694.

Rufpreis:
1 200 HUF

Boruttau, Horst: Landarbeiterwohnungsbau im Vierjahresplan. Planung und Gestaltung der Bauten. Bearb. im Reichsarbeitsministerium von - -. Berlin - Wien - Leipzig, 1939, Otto Elsner. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag kép- és ábraanyaggal, jó állapotú /  Linen binding, richly illustrated, good condition
12695.

Boruttau, Horst: Landarbeiterwohnungsbau im Vierjahresplan. Planung und Gestaltung der Bauten. Bearb. im Reichsarbeitsministerium von - -. Berlin - Wien - Leipzig, 1939, Otto Elsner. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag kép- és ábraanyaggal, jó állapotú /
Linen binding, richly illustrated, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Baur, John I. H.: Revolution and Tradition in Modern American Art. Cambridge Mass., 1958, Harvard University Press. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált /  Linen binding, with black-and-white photos
12696.

Baur, John I. H.: Revolution and Tradition in Modern American Art. Cambridge Mass., 1958, Harvard University Press. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált /
Linen binding, with black-and-white photos

Rufpreis:
2 000 HUF

Churchill Semple, Ellen: Influences of Geographic Environment on the Basis of Ratzel's System of Anthropo-Geography. London, é.n., Constable & Company LTD. Kiadói, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, 21 térképpel, az első 13 oldalon tintával írt bejegyzések, egyébként jó állapotú /  Linen binding, with 21 maps, on the first 13 pages ink notes, otherwise in good condition
12697.

Churchill Semple, Ellen: Influences of Geographic Environment on the Basis of Ratzel's System of Anthropo-Geography. London, é.n., Constable & Company LTD. Kiadói, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, 21 térképpel, az első 13 oldalon tintával írt bejegyzések, egyébként jó állapotú /
Linen binding, with 21 maps, on the first 13 pages ink notes, otherwise in good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Altenberg, Peter: Auswahl. Aus seinen Büchern von Karl Kraus. Wien, 1932, Anton Schroll. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (foltos) /  Original linen binding, good condition ( stained)
12698.

Altenberg, Peter: Auswahl. Aus seinen Büchern von Karl Kraus. Wien, 1932, Anton Schroll. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (foltos) /
Original linen binding, good condition ( stained)

Rufpreis:
2 000 HUF

Jósika Julia: Mittheilungen aus dem Auslande. Eine Jugendschrift I-II Bde. / Közlések a külföldről. Fiatal olvasók számára I-II. Pest, 1855. Heckenast. Német-magyar kétnyelvű kiadás, újrakötve, amatőr félbőr kötésben, a litografált címképek hiányoznak, a 21-22. lap erősen sérült
12699.

Rufpreis:
1 200 HUF

12700.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Rengeteg képpel. Bp., 1936 Pesti Napló
12701.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF