Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és ... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Architektur-Kunst~400022/Malonyay-Dezso-Munkacsy-Mihaly-elete-es-munkai-24-mumelleklettel-es-110-keppel-vazlatt~II815604
815604
12684
204
15000
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Bp., 1898, Singer és Wolfner. illusztrált, dÃszes dombornyomott, aranyozott, kiadói egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
: deák_fruzsina