Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 18

Múlt és jövő Zsidó kulturális antológia Bp., 1988.
12764.

Rufpreis:
2 000 HUF

Semetic Studies in memory of Immanuel Löw. Edited by Alexander Scheiber Ph. D. Professor of the Jewish Theological Seminary of Hungary. Bp., 1947, The Alexander Kohut Memorial Foundation. Magyar és angol  nyelven, papírkötés, szakadt, kopottas állapotban.
12765.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12766.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

Rufpreis:
10 000 HUF

12767.

Rufpreis:
12 000 HUF

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /  Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
12768.

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)

Rufpreis:
4 000 HUF

12769.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF