1915-. "Vaskorona Rend" rendi láncának egy darabja. Későbbi aranyozott ezüst típus nemesfém jelzett központi szemmel, hét darab ismétlődő egységgel és hiányzó részekkel (680mm) T:2 R!
Hungary 1915-. Chain necklace of the Order of the Iron Crown. Gold plated silver type with hallmark and missing parts C:XF R!
NMKK 80var