1927 Heinrich Kautsch (1859-1943): Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Sz... https://www.darabanth.com/de/202-Fernauktion/202.0/Andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~200010/1927-Heinrich-Kautsch-1859-1943-Magyar-Belyeggyujto-Egyesuletek-Szovetsege-fem-dombormu-~II771496
771496
11045
202
9500
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: 1927 Heinrich Kautsch (1859-1943): Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége fém dombormű Rédey Miklós részére. Jelzett. 13x21 cm
: tánczos_gábor