Lengyelország 1986. "Lengyelország Újjászületése Érdemrend Lovagkeresz... https://www.darabanth.com/de/20-Gross-Auktion/20.1/Numismatik/Militaria~6895/Lengyelorszag-1986-Lengyelorszag-Ujjaszuletese-Erdemrend-Lovagkeresztje-aranyozott-zoman~II985138
985138
30366
20
Military
Numismatik
Beschreibung: Lengyelország 1986. "Lengyelország Újjászületése Érdemrend Lovagkeresztje" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon miniatűrrel, eredeti adományozói dísztokban T:2
Poland 1986. "Order Polonia Restituta - Knight's Cross" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature and certificate in original box C:XF
: kozár_edit