Tétel

Katalognummer:

11082.
Beendet 20. Gross-Auktion
Keramiken

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Hummel tök formájú só és bors tartó, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, 10×10 cm/ Hummel salt and papper holder, signed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván