Hummel tök formájú só és bors tartó, kézzel festett, jelzett, kopás ny... https://www.darabanth.com/de/20-Gross-Auktion/20.1/Kunst-Dokumente/Keramiken~7091/Hummel-tok-formaju-so-es-bors-tarto-kezzel-festett-jelzett-kopas-nyomokkal-10C39710-cm-Hu~II994119
994119
11082
20
Ceramics
Beschreibung: Hummel tök formájú só és bors tartó, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, 10×10 cm/ Hummel salt and papper holder, signed
: vörös_iván