Tétel

Rufpreis:

14 000 HUF

Beschreibung:

Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I-II. kötet
Az V-ik (1884-1886 évi)cziklus harmadik kötete. Háromszáz ábrával, tizenkét műlappal és kilencz kőnyomatú táblával. Budapest, 1887, Kiadja A K. M. Természettudományi Társulat. Restaurált, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben.
Az V-ik (1884-1886 évi)cziklus negyedik kötete. Budapest, 1887, A K.M. Természettudományi Társulat. Háromszáz ábrával, tizenkét műlappal és kilenc kőnyomatú táblával és ábrákkal illusztrálva. Dombornyomott vászonkötésben. Festett lapszél. A gerincnél szakadozott, félig elvált. A hátsó borító foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor