Hegedűs Márton (szerk.): A magyar hadviselt zsidók ARANYALBUMA az 1914-1918 világháború emlékére. I. kötet. Budapest, 1942, A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma szerkesztőbizottsága közreműködésével. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseletes.