Sturm Antal: Országgyűlési almanach 1897-1901. Rövid életrajzi adatok a főrendiház és a képviselőház tagjairól. Bp. 1901. Budapesti Tudósító. (Lloyd-Társ. ny.) 398 + [1] + [28] p. (vegyes tárgyú hirdetések). Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy lapon tollal írt bejegyzéssel, egy lap rojtos.