cca 1950-1960 Tiszavölgyi József: Felvonulások, kommunista életképek jelmondatokkal, Lenin, Sztálin, Rákosi fotóival; 13 db vintage fotó, többsége pecséttel jelzett, egy kép sérült, 9x12 és 13x18 m közötti méretben.