Tétel

Katalognummer:

11964.
Beendet 198. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

cca 1950-1960 Tiszavölgyi József: Felvonulások, kommunista életképek jelmondatokkal, Lenin, Sztálin, Rákosi fotóival; 13 db vintage fotó, többsége pecséttel jelzett, egy kép sérült, 9x12 és 13x18 m közötti méretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor