Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Természettudományi közlöny havi folyóirat szerk: Szily Kálmán, Paszlavszky József, Pethő Gyula harmincznégy a szöveg közé nyomatott fametszetű ábrával. Bp., 1877 Khór és Wein könyvnyomdája. Teljes évfolyam, aranyozott egészvászon kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : deák_fruzsina