Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 13

Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Budapest, Athenaeum. Félvászon kötés, grafitceruzás firkákkal.
12641.

Rufpreis:
1 800 HUF

7db klf szakácskönyv: Sajtételek, Új szakácskönyv, Sajtok könyve, Száz szatmári parasztétel, Családi hidegkonyha, A vendég előtti étel- és italkészítés művészete, Főzzön-süssön gázzal
12642.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prato Katharina: Die Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwärtigen Standpunkte mit Berücksichtigung des Thee's und einem Anhange über das moderne Serviren... Graz, 1872. Aug. Hesse. Kötés erősen sérült / binding severly damaged
12643.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Bánhegyi József: 6db gombászati különlenyomat: Discomyceták a Székelyföldről, Néhány érdekes Morchella a Vérteshegységből, Ritka csészegombák hazánkból stb.
12644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prevost (Abbe Antoine Francois): Le Doyen de Killerine, histoire morale, composee sur les Memoires d'une illustre famille d'Irlande. VI. kötet Amsterdam 1741. Pierre Humbert. Későbbi papírkötésben 339p.
12645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilárd Gyula: Mezőgazdaságtan. Hatodik javított kiadás. Bp., 1925, Pátria. Félvászon kötés, Állami Általános Iskola Igazgatósága, Hunya pecsétjével.
12646.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bock Ernő Károly: Az egészség négy könyve. A magyar nép szükségeihez alkalmazva. A szövegbe nyomott 38 ábrával. I. könyv. Az egészséges ember testi mivolta. Pest, 1865, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel, kopottas állapotban.
12647.

Rufpreis:
4 000 HUF

12648.

Euripides' dramas in German, linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

12649.

Linen binding, steel engraved frontispiece of the author

Rufpreis:
1 800 HUF

12650.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dumesnil, Gardin: Synonymes latins, et leurs différentes singifications, avec des Esembles tirés des meilleurs Auteurs... par M. - -... Seconde édition... Paris, 1788, Nyon le jeune. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, színezett élmetszéssel és előzéklapokkal. A gerinc egy-két kisebb sérülését és egy sarokhibát leszámítva szép állapotú /  Contemporary gold plated leather binding with raised bands, colored edges and endpapers. Some small faults on spine, and corner, otherwise nice condition
12651.

Dumesnil, Gardin: Synonymes latins, et leurs différentes singifications, avec des Esembles tirés des meilleurs Auteurs... par M. - -... Seconde édition... Paris, 1788, Nyon le jeune. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, színezett élmetszéssel és előzéklapokkal. A gerinc egy-két kisebb sérülését és egy sarokhibát leszámítva szép állapotú /
Contemporary gold plated leather binding with raised bands, colored edges and endpapers. Some small faults on spine, and corner, otherwise nice condition

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabadkőművesség / Freemasonry: 1874 Ordentliche Quartalversammlung der großen Loge von Hamburg. 168.-188. füzetek félvászon kötésben / booklets in half linen binding together.
12652.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF