Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 43

12509.

Rufpreis:
1 200 HUF

Havas Károly: Az inkvizíció története, 22 műmelléklettel. Bp., 1927, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, gerincénél szakadt.
12510.

Rufpreis:
3 000 HUF

12511.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gaal Mózes: Mesék a legnagyobb magyarról. Bp., 1910, Athenaeum. 79p. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. (kissé kopott)
12512.

Gaal Mózes: Mesék a legnagyobb magyarról.
Bp., 1910, Athenaeum. 79p. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. (kissé kopott)

Rufpreis:
1 600 HUF

12513.

Rufpreis:
5 000 HUF

12514.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
12515.

Rufpreis:
4 000 HUF

1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával.  Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
12516.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, közrem.: Borovszki-Fogarassy-Geréb-Goldziher-Gyomlay-Mika. IV. kötet: A középkor, 1.rész: A népvándorlás. Az Iszlám. Számos képpel, műmelléklettel, és térképpel. Budapest, é.n., Franklin-társulat, Révai testvérek, kopottas állapotban, gerincén aranyozott, kartonkötésben, 16x24 cm
12517.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar Történet. II., IV., V., kötet. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest.  Könyvek gerincén szakadások, enyhén sérültek.
12518.

Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar Történet.
II., IV., V., kötet. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest.
Könyvek gerincén szakadások, enyhén sérültek.

Rufpreis:
800 HUF

A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában
12519.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12520.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF