Karcsu Antal Arzén: A római pápák történelme Sz. Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Kolb, Burio, s egyéb kútfők nyomán szerkesztette - -. VII. köt. Pest, 1871, Bartalits Imre Gyorssajtónyomása. Félvászon kötésben, jó állapotú
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával. Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
Nagy képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, közrem.: Borovszki-Fogarassy-Geréb-Goldziher-Gyomlay-Mika. IV. kötet: A középkor, 1.rész: A népvándorlás. Az Iszlám. Számos képpel, műmelléklettel, és térképpel. Budapest, é.n., Franklin-társulat, Révai testvérek, kopottas állapotban, gerincén aranyozott, kartonkötésben, 16x24 cm
Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar Történet. II., IV., V., kötet. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest. Könyvek gerincén szakadások, enyhén sérültek.
A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában