Bambusz hatású, vésett japán jelenetekkel díszített, elefántcsont sétabot kihúzható tőrrel. Több helyen repedt, illetve javított / Ivory sword cane with etched Japanese scenes, with faults and signes of restoration, 90cm
Kézzel festett, fajansz karaffa szecessziós stílusú bronz füllel, talppal, kiöntővel és dugóval, "M.T.P. Anno 1910" jelzéssel (javított) / Hand painted faience caraf with art nouveau style bronze top, cork, bottom and handle, "M.T.P. Anno 1910" mark (repaired), 35cm
Kézzel festett, fajansz karaffa szecessziós stílusú bronz füllel, talppal, kiöntővel és zsanéros fedéllel, "M.T.P. Anno 1910" jelzéssel / Hand painted faience caraf with art nouveau style bronze top, bottom and handle, "M.T.P. Anno 1910" mark, 40cm
1931-1934 His Master's Voice 101 típusú hordozható gramofon 1db ép és több sérült lemezzel, külsején kisebb kopásokkal, működik / His Master's Voice model 101 portable gramophone with one record, used, works well, 41x29x15cm