https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 8

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
1
12457.

Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal és a kísérő tanulmánnyal. Hibátlan állapotban!
1
12458.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal és a kísérő tanulmánnyal. Hibátlan állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovács Pál: Beszély füzér I.-II. Pápa. 1841. reform főiskola betűi. 432p. + 415p. Első kötet borító nélkül, második kötet borítója is megviselt (2. kötet címlapja hiányzik)
1
12459.

Kovács Pál: Beszély füzér I.-II. Pápa. 1841. reform főiskola betűi. 432p. + 415p. Első kötet borító nélkül, második kötet borítója is megviselt (2. kötet címlapja hiányzik)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vajda Sámuel: A mi urunk Jesus Kristusnak élete; mellyet a négy Evángeliomból egyet tsinálván, rendbe szedett, és sok idvösséges tanúságokkal meg-bövitett, fö-tisztelendö --, Szent Benedek Szerzetén-lévö Tihányi Kalastromnak apátura. III. kötés. Mellyben a Kristus életének ötödik, és utólsó könyve foglaltatik. Pozsony, 1774. Landerer Mihály János. 738 + [6] p. + 12 rézm. t. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben, új előzéklapokkal. Jó állapotban
1
12460.

Vajda Sámuel: A mi urunk Jesus Kristusnak élete;
mellyet a négy Evángeliomból egyet tsinálván, rendbe szedett, és sok idvösséges tanúságokkal meg-bövitett, fö-tisztelendö --, Szent Benedek Szerzetén-lévö Tihányi Kalastromnak apátura. III. kötés. Mellyben a Kristus életének ötödik, és utólsó könyve foglaltatik.
Pozsony, 1774. Landerer Mihály János. 738 + [6] p. + 12 rézm. t. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben, új előzéklapokkal. Jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
5 db vallással foglalkozó könyv: A Bhagavad-Gita úgy ahogy van. 2 db zsidó naptár, Tizenkét kérdés az iszlámról, A szív ébredése
1
12461.

5 db vallással foglalkozó könyv: A Bhagavad-Gita úgy ahogy van. 2 db zsidó naptár, Tizenkét kérdés az iszlámról, A szív ébredése

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
1
12462.

Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.
1
12463.

Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal
1
12464.

Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse