Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
Vajda Sámuel: A mi urunk Jesus Kristusnak élete; mellyet a négy Evángeliomból egyet tsinálván, rendbe szedett, és sok idvösséges tanúságokkal meg-bövitett, fö-tisztelendö --, Szent Benedek Szerzetén-lévö Tihányi Kalastromnak apátura. III. kötés. Mellyben a Kristus életének ötödik, és utólsó könyve foglaltatik. Pozsony, 1774. Landerer Mihály János. 738 + [6] p. + 12 rézm. t. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben, új előzéklapokkal. Jó állapotban