Bücher: Natur und Technik

Zahl der Lose: 29

Dr. Alois Pokorny: Illustrierte Naturgeschichte des Thierreiches; Illustrierte Naturgeschichte des Pflanzenreiches; Illustrierte Naturgeschichte des Mineralreiches. Prag, 1868, Friedrich Tempsky. A három kötet egybekötve, amatőr vászonkötésben
12339.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fr. Laissle - Ad. Schübler: Der Bau der Brückenträger mit besonderer Rücksicht auf Eisen-Constructionen I-II. Dritte umgearbeitete Aufl. Stuttgart, 1869-1871, Paul Neff. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, 8 táblával, a gerincen kisebb sérülések /  Half-leather binding, 8 plates, some faults on binding
12340.

Fr. Laissle - Ad. Schübler: Der Bau der Brückenträger mit besonderer Rücksicht auf Eisen-Constructionen I-II. Dritte umgearbeitete Aufl. Stuttgart, 1869-1871, Paul Neff. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, 8 táblával, a gerincen kisebb sérülések /
Half-leather binding, 8 plates, some faults on binding

Rufpreis:
10 000 HUF

12341.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schnedar Rudolf: Grundzüge Der Darstellenden Geometrie Nebst Ihrer Anwendung Auf Schattenbestimmung... Brünn 1856 Winiker + Dietzel: Die Elemente der Perspektive... LIepzig. 1871 Seeman. foltos egészvászon kötés / stained linen binding
12342.

Rufpreis:
3 000 HUF

Adam Ritter v. Burg: Compendium der höheren Mathematik. [Wien, 1859, Gerold.] Egészvászon kötésben, 3 táblával; az első 62 oldal hiányzik (!), ázott, dohos
12343.

Rufpreis:
800 HUF

Sarazzin - Oberbeck: Taschenbuch zum Abstecken von Kreisbögen. Berlin, 1890 Julius Springer
12344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában...  három darab rajzlappal. Vasútépítési munka. Bp., 1875. Athenaeum. 54p. (egy tábla hiány)
12345.

Rufpreis:
1 000 HUF

12346.

Rufpreis:
4 000 HUF

12347.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
10 000 HUF

12348.

Rufpreis:
5 000 HUF

12349.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12350.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF