1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Karriérek - Hires Feltalálók: Balla Ignác: Edison. 8 képpel. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gerincen és védÅ‘lapon javÃtással, amúgy jó állapotban