Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Fésüs György : A legnevezetesebb találmányok könyve. Thomas Lajos nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányúl nyújtja - -. Második kötet. A XIX. század legnevezetesebb találmányai. 100-nál több a szöveg közé nyomott- és egy címképpel. Pozsony-Budapest, é.n., Stampfel Károly. Korabeli félvászon kötésben, márványozott élmetszéssel, gazdag képanyaggal, jó állapotú

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : deák_fruzsina