Sonderangebot fürs neues Jahr

Zahl der Lose: 228

Drasche madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
12888.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
12889.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Drasche olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:11 cm
12890.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
12891.

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura /
Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélküli, kislány és kisfiú, hibátlan, m:11 cm
12892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm
12893.

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm

Rufpreis:
1 000 HUF
14

K jelzéssel, mézet evő medvebocs, kézzel festett, hibátlan/Handpainted  ceramic bear figure 11×12×15 cm
12894.

Rufpreis:
800 HUF

Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm
12895.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Meteor 100 márkájú női bőr korcsolya /  Vintage female leather skating shoes, s: cca 39
12897.

Meteor 100 márkájú női bőr korcsolya /
Vintage female leather skating shoes, s: cca 39

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11db klf réz és egyéb hamutál
12898.

11db klf réz és egyéb hamutál

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Aranyozott indiai stílusú kerámia fej
12899.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
12900.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF