Sonderangebot fürs neues Jahr Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
620694
12888
193
100
New Year`s Extra Sale
Drasche madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 620703
12889
193
100
New Year`s Extra Sale
Sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 620715
12890
193
100
New Year`s Extra Sale
Drasche olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:11 cm 643548
12891
193
New Year`s Extra Sale
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
615461
12892
193
New Year`s Extra Sale
Jelzés nélküli, kislány és kisfiú, hibátlan, m:11 cm
581466
12893
193
New Year`s Extra Sale
Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm 595867
12894
193
New Year`s Extra Sale
K jelzéssel, mézet evő medvebocs, kézzel festett, hibátlan/Handpainted ceramic bear figure 11×12×15 cm 451703
12895
193
100
New Year`s Extra Sale
Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm 491493
12897
193
100
New Year`s Extra Sale
Meteor 100 márkájú női bőr korcsolya / Vintage female leather skating shoes, s: cca 39 526420
12898
193
100
New Year`s Extra Sale
11db klf réz és egyéb hamutál 497940
12899
193
100
New Year`s Extra Sale
Aranyozott indiai stílusú kerámia fej 509492
12900
193
100
New Year`s Extra Sale
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF