Sonderangebot fürs neues Jahr

Zahl der Lose: 228

5 db klf régi magyar sörcímke
12848.

5 db klf régi magyar sörcímke

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

4 db klf régi magyar sörcímke
12849.

4 db klf régi magyar sörcímke

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Otto Ortlinghaus autóalkatrész-katalógus 2 db képekkel / 2 Car-particles catalogue 48+32 p.
12850.

Otto Ortlinghaus autóalkatrész-katalógus 2 db képekkel /
2 Car-particles catalogue 48+32 p.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Chinon Auto GL-S típusú régi fényképezőgép
12851.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben
12852.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Gaálné Póda Bernadette - Dr. Zajkás Gábor: Gyomorbetegek diétáskönyve. Zsír-, fűszer- és cukorszegény étrend. Bp., 2000, Medicina
12853.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Messiás I-X. ének. Klopstock után Tárkányi. Pest, 1872, Szent-István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban
12854.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Prém József: Vándormadár színmű három felvonásban. A Kolozsvári Nemzeti Színház pályázatán a Bölöny díjat nyerte, Bp., 1899, Vass József könyvkereskedése, aranyozott gerincű egészvászon kötés, szép állapotban
12855.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bartha József: Magyar egyházi énekek a középkortól, Pozsony 1903. Stampfel. 53p.
12856.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Javított egészvászon kötésben
12857.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Virágos mintás fém betétes dísztojás, matricás, hibátlan, m:9 cm
12858.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dekoratív festett szaru halak 14x26cm
12860.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF