Sonderangebot fürs neues Jahr Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534829
12848
193
100
New Year`s Extra Sale
5 db klf régi magyar sörcímke 534830
12849
193
100
New Year`s Extra Sale
4 db klf régi magyar sörcímke 509482
12850
193
100
New Year`s Extra Sale
Otto Ortlinghaus autóalkatrész-katalógus 2 db képekkel / 2 Car-particles catalogue 48+32 p.
486270
12851
193
100
New Year`s Extra Sale
Chinon Auto GL-S típusú régi fényképezőgép
530974
12852
193
100
New Year`s Extra Sale
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben 553009
12853
193
100
New Year`s Extra Sale
Gaálné Póda Bernadette - Dr. Zajkás Gábor: Gyomorbetegek diétáskönyve. Zsír-, fűszer- és cukorszegény étrend. Bp., 2000, Medicina 453841
12854
193
100
New Year`s Extra Sale
Messiás I-X. ének. Klopstock után Tárkányi. Pest, 1872, Szent-István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban 405096
12855
193
100
New Year`s Extra Sale
Prém József: Vándormadár színmű három felvonásban. A Kolozsvári Nemzeti Színház pályázatán a Bölöny díjat nyerte, Bp., 1899, Vass József könyvkereskedése, aranyozott gerincű egészvászon kötés, szép állapotban 538544
12856
193
100
New Year`s Extra Sale
Bartha József: Magyar egyházi énekek a középkortól, Pozsony 1903. Stampfel. 53p. 546598
12857
193
100
New Year`s Extra Sale
Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Javított egészvászon kötésben 589844
12858
193
100
New Year`s Extra Sale
Virágos mintás fém betétes dísztojás, matricás, hibátlan, m:9 cm 453889
12860
193
100
New Year`s Extra Sale
Dekoratív festett szaru halak 14x26cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF