Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 125

Jules Romains: Verdun előtt. Pantheon. egészvászon kötésben
12660.

Rufpreis:
1 600 HUF

12661.

Rufpreis:
1 000 HUF

12662.

Rufpreis:
2 000 HUF

12663.

Rufpreis:
1 000 HUF

12664.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország Levéltárai. Szerkesztette Balázs Péter. Műszaki könyvkiadó, Budapest, 1983. Papírkötésben, fekete-fehér képekkel.
12665.

Rufpreis:
800 HUF

Erdélyi Magyar Szótörténeti tár I., II., IV. kötet. Anyagát gyűjtötte és szerkesztette Szabó T. Attila. Kriterion könyvkiadó, Bukarest, 1976-78-84. Aranyozott, egészvászon kötésben. Megkímélt állapotban, IV. kötet borítója kissé kopott.
12666.

Erdélyi Magyar Szótörténeti tár I., II., IV. kötet.
Anyagát gyűjtötte és szerkesztette Szabó T. Attila. Kriterion könyvkiadó, Bukarest, 1976-78-84. Aranyozott, egészvászon kötésben. Megkímélt állapotban, IV. kötet borítója kissé kopott.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar vasutasok albuma. Írták: Rákosi Jenő, Tormay Cécile, Szederkényi Anna stb. Szerk. Vass István. Bp., 1927, (Apostol-ny.). Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, irredenta mottókkal, fotókkal illusztrált (a gerinc belül levált, a címlapon tulajdonosi bejegyzés)
12667.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dányi-Gyulai: Válogatás Keleti Károly műveiből. Budapest 1983. KSH.
12668.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kávási Klára (szerk.):Nemzeti Színház színházavató előadás 2002. március 15. - Madách Imre: Az ember tragédiája a Nemzeti Színházban (1883-2002). Bp., 2002. Dísztokban
12669.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12670.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Réz András: Orr. Regény Wahorn András illusztrációival. Bp., 2004, Ulpius-Ház - Réz és Tsa; Mozibubus. Szerk. Mihancsik Zsófia. Bp., 2006, Réz és Tsa. Kartonált
12671.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF