Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Negyedik, egyedül jogositott képes kiadás. Nyolczvankét képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, festett, piros egészvászon sorozatkötésben, a címlapon tulajdonosi pecséttel (gerincen kis hiba, hátsó kötéstáblán és a lapokon egy-két folt)
Dr. Marczell Mihály: A bontakozó élet V. A felnőttek lélekrajza Első kiadás. Bp., 1934, "Élet". Kiadói egészbőr kötésben, Marczell Mihály dedikációjával, szép állapotú