Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 125

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, rajta az eredeti nyomott nylon védőborító
12684.

Rufpreis:
1 400 HUF

12685.

Rufpreis:
8 000 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Negyedik, egyedül jogositott képes kiadás. Nyolczvankét képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, festett, piros egészvászon sorozatkötésben, a címlapon tulajdonosi pecséttel (gerincen kis hiba, hátsó kötéstáblán és a lapokon egy-két folt)
12686.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
11

Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
12687.

Rufpreis:
1 000 HUF

Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
12688.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Marczell Mihály: A bontakozó élet V. A felnőttek lélekrajza Első kiadás. Bp., 1934, "Élet". Kiadói egészbőr kötésben, Marczell Mihály dedikációjával, szép állapotú
12689.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12690.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
12691.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
12692.

Rufpreis:
1 000 HUF

12693.

Rufpreis:
800 HUF

Kő András: Papp Laci. Bp., é.n., Budapest-Print. Kartonált, illusztrált
12694.

Rufpreis:
1 000 HUF

12695.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF