Keramiken Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
651403
11136
192
Art-ceramics
Kézzel festett, régi, Szakmáry Hollóháza kerámia dísztányér / Folcloristic ceramic plate, d: 24,5cm
571968
11137
192
Art-ceramics
Szív alakú bonbonier, rózsával a tetején, gazdagon díszítve és arany színnel bevonva, hibátlan, m:10 cm, sz: 16 cm 595867
11138
192
Art-ceramics
K jelzéssel, mézet evő medvebocs, kézzel festett, hibátlan/Handpainted ceramic bear figure 11×12×15 cm
680686
11139
192
Art-ceramics
Király pálinkás készlet, jelzett, hibátlan, m:17 cm, m:5 cm 716857
11140
192
Art-ceramics
Antik ülő kutya, jelzett, mázas kerámia, apró máz hibával, m:14 cm 716818
11141
192
Art-ceramics
Iparművész nagy váza, jelzett, apró lepattanás a peremen, mázas kerámia, m:32 cm
716779
11142
192
Art-ceramics
2 db kerámia korsó, egyiken apró lepattanás és réz fedő, m:15-20 cm
716335
11143
192
Art-ceramics
Jelzett, zsűrizett kerámia tálka 20 cm
651557
11144
192
Art-ceramics
3 db iparművész kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlanok, jelzett, m:15 cm
727892
11145
192
Art-ceramics
Korondi nagy tétel, kettő jelzett, hibátlanok, összesen: 6 db 716342
11146
192
Art-ceramics
Nagy kerámia tétel a XIX. századtól napjainkig, főleg falitányérok összesen 12 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF