https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db ezüst (Ag.) kanál, jelzettek, nettó: 105 g/ Two silver spoon
1
19024.

2 db ezüst (Ag.) kanál, jelzettek, nettó: 105 g/ Two silver spoon

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
29
 
2db, növényi díszítésű, ezüst (Ag) nyelű sajtkés, és egy ezüst (Ag) teáskanál /  2 cheese knives with silver handle and a silver tea spoon, br: 78,3gr, 8,7gr
1
19025.

2db, növényi díszítésű, ezüst (Ag) nyelű sajtkés, és egy ezüst (Ag) teáskanál /
2 cheese knives with silver handle and a silver tea spoon, br: 78,3gr, 8,7gr

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst (Ag.) tálka, benne egy 1938 Szent István 5 pengőssel. Jelzett, nettó:66 g / Silver saucer with silver coin
1
19026.

Ezüst (Ag.) tálka, benne egy 1938 Szent István 5 pengőssel. Jelzett, nettó:66 g / Silver saucer with silver coin

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) körömreszelő, jelzett (Birmingham), h:12 cm, nettó:15 g /Silver nail file
1
19027.

Ezüst (Ag.) körömreszelő, jelzett (Birmingham), h:12 cm, nettó:15 g /Silver nail file

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) névjegykártya tartó doboz, fa betéttel, jelzett (P.V), 11×9 cm m:5 cm, bruttó: 246 g / Silver box
1
19028.

Ezüst (Ag.) névjegykártya tartó doboz, fa betéttel, jelzett (P.V), 11×9 cm m:5 cm, bruttó: 246 g / Silver box

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst (Ag.) ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, gravírozott szöveggel, m:17 cm
1
19029.

Ezüst (Ag.) ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, gravírozott szöveggel, m:17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Ezüst (Ag.) dísztálka, hólyag- domborított díszítéssel, golyós lábakon áll, jelzett, nettó:173 g / Silver saucer with silver coin
1
19030.

Ezüst (Ag.) dísztálka, hólyag- domborított díszítéssel, golyós lábakon áll, jelzett, nettó:173 g / Silver saucer with silver coin

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) tálca, hólyag domborított szegéllyel, jelzett, GA mesterjellel, 35×19 cm, nettó: 403 g / Silver tray
1
19031.

Ezüst (Ag.) tálca, hólyag domborított szegéllyel, jelzett, GA mesterjellel, 35×19 cm, nettó: 403 g / Silver tray

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1880-1890 Növényi arabeszkkel díszített, ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra 800-as tisztaságú svájci jelzéssel, színezett, kézzel festett, hibátlan porcelán számlappal, másodpercmutatóval, kulccsal, a tokon nagyrészt lekopott aranyozással (a fogantyú pótolt) /  Antique silver case pocket watch with key-wind, key-set movement and hand painted porcelain dial, with key (handle replaced), br: 49gr
1
19032.

cca 1880-1890 Növényi arabeszkkel díszített, ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra 800-as tisztaságú svájci jelzéssel, színezett, kézzel festett, hibátlan porcelán számlappal, másodpercmutatóval, kulccsal, a tokon nagyrészt lekopott aranyozással (a fogantyú pótolt) /
Antique silver case pocket watch with key-wind, key-set movement and hand painted porcelain dial, with key (handle replaced), br: 49gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse