Foto

Zahl der Lose: 279

1926 Forche Roman udvari fényképész (Gödöllő) vintage fotója Szentpál Olga mozdulatművészeti iskolájának egyik táncosáról, pecsételve, kartonra ragasztva, 15x10 cm, kartonnal együtt 25x16 cm
11930.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

1932 Vajda M. Pál vintage fotója, a Szentpál Olga mozgásművészeti iskola egyik táncosáról, aláírva, kartonra ragasztva, a karton sérült. Kép: 24x18 cm, kartonnal: 37x28 cm
11931.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-40 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Duna parti piknik, 4 db vintage fotó, 2 finoman erotikus képpel, 8x11 cm
11932.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cca 1950-60 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Borotvahab reklám. Pecséttel jelzett, 24x18 cm
11933.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cca 1940 Osoha László: Gyermek játék. Vintage felvétel, jelzetlen, de garanciával, 30x40 cm
11934.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Reich Péter Cornel: Rakodómunkások. Vintage fotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 19x28cm
11935.

Rufpreis:
5 000 HUF

Reich Péter Cornel: Újpesti távlati kép. Vintage fotó, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 24x18cm
11936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1930-1940 Reich Péter Cornel: Duna parti életképek. 4 db vintage felvétel, hátoldalukon pecséttel jelzett, 13x18 és 18x12 cm
11937.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1940 Thöresz Dezső (1902-1963): Útjavító munkások. Szociofotó, vintage kópia, jelzetlen, a szerző hagyatékából származik, 13x18 cm-es fotópapíron a kép mérete 9x12 cm, ún. művészfólián keresztül másolva
11938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1940 Osoha László: Utcakép. Vintage fotó, pecséttel jelzett, 17x23 cm
11939.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca 1940 Halberg Gyula (1915-2001): Fürdőben. Vintage felvétel, pecséttel jelezve, 18x13 cm
11940.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Cca 1950 Csík Ferenc (1894-1984): Kamaszok. Vintage fotó, pecséttel jelzett, 18x24 cm
11941.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF