Foto

Zahl der Lose: 279

cca 1920 Kerny István (1879-1963): A kecskeméti gyümölcs szállítás. Vintage szociófotó, hátoldalán pecséttel jelzett (a szerző hagyatékából), 11x16cm
11918.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cca 1920 Kerny István (1879-1963): Zsámbéki apácák iskolájának gazdaságtan órája. Vintage fotó, pecséttel jelzett, feliratozott, 21x17 cm
11919.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Kerny István (1879-1963): Banga szélmalma Szentesen. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 22x17cm (a szerző hagyatékából)
11920.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1928 Kerny István (1879-1963): Szegedi Róza háza. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 22x17cm (a szerző hagyatékából)
11921.

Rufpreis:
8 000 HUF

1915 Kerny István(1879-1963): A Vár bejárata. (Nagyszeben)vintage fotó, feliratozva, szélein kissé szakadt, 37x29 cm
11922.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Kecskemét. Vintage fotó, jelzetlen a szerző hagyatékából, 22x16 cm
11923.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cca 1920 Kerny István (1879-1963): A Mátyás templom Szegeden. (Alsóvárosi templom), vintage felvétel, jelzetlen a szerző hagyatékából, jobb felső sarka sérült, 39x28 cm
11924.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927 Kerny István (1879-1963) vintage fotója a kecskeméti nemzetközi sakkversenyről, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett,  8x11cm
11925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1940 Angelo (1894-1974): Fotómontázs Karády Katalinról, a Budapest és kedvencei című képeslappal kísérve, 14x9 és 24x15 cm
11926.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cca 1940 Angelo (1894-1974): Műtermi fotó egy balett művészről. Kartonra ragasztva, aláírva, a karton vízfoltos, kép: 23x17 cm, kartonnal: 39x29 cm
11927.

Rufpreis:
4 000 HUF

1926 Angelo (1894-1974): Ugrások. Vintage fotó, Szentpál Olga mozdulatművészeti iskola gyűjteményéből 8x7 cm
11928.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Cca 1940 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Farkas Edit és Hoffmann Marika mozdulatművészeti kompozíciója a szabadban. Vintage fotó, pecsételve, feliratozva, 17x12 cm
11929.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF