Foto Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
725040
11918
192
Photo
cca 1920 Kerny István (1879-1963): A kecskeméti gyümölcs szállítás. Vintage szociófotó, hátoldalán pecséttel jelzett (a szerző hagyatékából), 11x16cm
728910
11919
192
Photo
Cca 1920 Kerny István (1879-1963): Zsámbéki apácák iskolájának gazdaságtan órája. Vintage fotó, pecséttel jelzett, feliratozott, 21x17 cm 725045
11920
192
15000
Photo
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Banga szélmalma Szentesen. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 22x17cm (a szerző hagyatékából)
725047
11921
192
Photo
1928 Kerny István (1879-1963): Szegedi Róza háza. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 22x17cm (a szerző hagyatékából)
729984
11922
192
Photo
1915 Kerny István(1879-1963): A Vár bejárata. (Nagyszeben)vintage fotó, feliratozva, szélein kissé szakadt, 37x29 cm 729551
11923
192
Photo
Cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Kecskemét. Vintage fotó, jelzetlen a szerző hagyatékából, 22x16 cm
730066
11924
192
Photo
Cca 1920 Kerny István (1879-1963): A Mátyás templom Szegeden. (Alsóvárosi templom), vintage felvétel, jelzetlen a szerző hagyatékából, jobb felső sarka sérült, 39x28 cm
725585
11925
192
Photo
1927 Kerny István (1879-1963) vintage fotója a kecskeméti nemzetközi sakkversenyről, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 8x11cm 728960
11926
192
Photo
Cca 1940 Angelo (1894-1974): Fotómontázs Karády Katalinról, a Budapest és kedvencei című képeslappal kísérve, 14x9 és 24x15 cm
730126
11927
192
Photo
Cca 1940 Angelo (1894-1974): Műtermi fotó egy balett művészről. Kartonra ragasztva, aláírva, a karton vízfoltos, kép: 23x17 cm, kartonnal: 39x29 cm 729163
11928
192
Photo
1926 Angelo (1894-1974): Ugrások. Vintage fotó, Szentpál Olga mozdulatművészeti iskola gyűjteményéből 8x7 cm 728975
11929
192
Photo
Cca 1940 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Farkas Edit és Hoffmann Marika mozdulatművészeti kompozíciója a szabadban. Vintage fotó, pecsételve, feliratozva, 17x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF