12728.
Beendet 192. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1904 Therapia. Szerk.: Dr. Justus Jakab és Dr. Szerb Zsigmond. VI.: Az izületi betegségek gyógyítása, különös tekintettel a Balneo-fizikális gyógymódokra, írta: Dr. Weisz Ede. A vér betegségeinek gyógyítása, írta: Dr. Körmöczi Emil. Budapest, 1904, Singer és Wolfner kiadása, kopottas állapotban, aranyozott egészvászon kötésben, 14x20 cm