Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 55

12827.

Rufpreis:
12 000 HUF

12828.

Rufpreis:
3 000 HUF

12829.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dobozi István: A községi közigazgatás kézikönyve. Elméleti és gyakorlati útmutató. Bp, 1881. A szerző tulajdona, (viseltes állapotban)
12830.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Maderspach Viktor: Az oláhok vérnyomában a Fekete tengerig. 7 térképvázlattal, második kiadás, Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits, félvászon kötésben, 14x20 cm
12831.

Rufpreis:
2 000 HUF

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsátja a kongresszus előkészitő bizottsága. Bp., 938, Szent István Társulat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal
12832.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia.
12833.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Képes Világtörténet. Marczali Henrik: A reformok kora. Budapest é.n. Franklin-Révai. Sérült gerinc
12834.

Rufpreis:
1 200 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben
12835.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wells, H. G.: Die Geschichte unserer Welt. Mit 59 historischen Karten und 53 teils mehrfarbigen Abbildungen. Berlin - Wien - Leipzig, 1932, Paul Zsolnay. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /  Linen binding, illustrated, good condition
12836.

Wells, H. G.: Die Geschichte unserer Welt. Mit 59 historischen Karten und 53 teils mehrfarbigen Abbildungen. Berlin - Wien - Leipzig, 1932, Paul Zsolnay. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

Ormos Mária: Egy magyar médiavezér: Kozma Miklós. II. köt. Bp., 2000. Polgart
12837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
12838.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF