Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 55

12815.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12816.

Rufpreis:
8 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda.  Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben 413 p.
12817.

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba.
Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben 413 p.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bevezető kötet. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
12818.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Karinthia és Kraina. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
12819.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
12820.

Rufpreis:
6 000 HUF

György Endre: Amíg városatya lettem… A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel.  Bp. 1931. György E. (Globus ny.). 419p. A címlapot Kner Albert, a kötést Kner Erzsébet, a boríték fotomontázsát Vajda M. Pál készítette. Kiadói, festett félvászon-kötésben, gerincén dombornyomású címfelirattal; eredeti védőborítóban. Hozzá: A kiadó felhívása (háromszög alakú szórólapon). Hibátlan, gyönyörű állapotban, kiadói tékában!
12821.

György Endre: Amíg városatya lettem… A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel.
Bp. 1931. György E. (Globus ny.). 419p.
A címlapot Kner Albert, a kötést Kner Erzsébet, a boríték fotomontázsát Vajda M. Pál készítette.
Kiadói, festett félvászon-kötésben, gerincén dombornyomású címfelirattal; eredeti védőborítóban. Hozzá: A kiadó felhívása (háromszög alakú szórólapon). Hibátlan, gyönyörű állapotban, kiadói tékában!

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

A magyar országgyűlés története 1867-1927. Szerk. Balla Antal. Bp. 1927. Légrády. 540p. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
12822.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dolinay Gyula: Történelmi Arczképcsarnok Bp., 1886. Szerzői. Címlapján Komjáthy István alezredes bejegyzésével, miszerint Csokonai Vitéz Mihály unokájától vette a könyvet. 488 sztl.lev. 231 részben metszett arczképpel és életrajzzal. Egészvászon kötésben. (kötés belül részben elvált)
12823.

Rufpreis:
4 000 HUF

12824.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával.  Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
12825.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12826.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF