Stich

Zahl der Lose: 23

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Császármalmok és Császárfördő Budán. Kaisermühlen und Kaiserbad in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /  Buda, Emperor's Mills and Emperor's Bath. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
11012.

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Császármalmok és Császárfördő Budán. Kaisermühlen und Kaiserbad in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Buda, Emperor's Mills and Emperor's Bath. Steel engraving in frame, 21,5x16cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Részlet a Király útczából Pesten. Ein Theil der Königsgasse in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /  Budaest, Király street. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
11013.

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Részlet a Király útczából Pesten. Ein Theil der Königsgasse in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Budaest, Király street. Steel engraving in frame, 21,5x16cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880 Növény metszetek, összesen 10 db / Plants 10 etchings
11014.

Rufpreis:
1 800 HUF

Christian Karl Augus Schieferdecker (1823-1878): Otto Ang. Schulz portréja. Litográfia 14×12 cm. Szakvéleménnyel.
11015.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1840-1900 18 db történelmi témájú metszet, kőnyomat
11016.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muzio, Polinnia, Seneca, Plutone, színezett acélmetszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm
11017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Franz von Bayros (1866-1924): Nikolaus Schindler. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 14×15 cm
11018.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rembrandt van Rijn (1606-1669): Jan Cornelius Sylvius. Rézkarc reprodukció, üvegezett keretben 42×33 cm
11019.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heinrich Roos (1631-1685) - Anton Hertzinger (1763-1826): Bojtárfiú az állatok között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x41,5cm
11020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Louis-Jules Arnout (1814-1868) - Albert Henry Payne (1812-1902): Notre-Dame in Paris. Acélmetszet, papír, 19x26cm
11021.

Rufpreis:
800 HUF

8 db metszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm
11022.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF