Stich Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
705966
11012
189
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Császármalmok és Császárfördő Budán. Kaisermühlen und Kaiserbad in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben / Buda, Emperor's Mills and Emperor's Bath. Steel engraving in frame, 21,5x16cm 705953
11013
189
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Részlet a Király útczából Pesten. Ein Theil der Königsgasse in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben / Budaest, Király street. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
670542
11014
189
Engravings
cca 1880 Növény metszetek, összesen 10 db / Plants 10 etchings
685883
11015
189
3200
Engravings
Christian Karl Augus Schieferdecker (1823-1878): Otto Ang. Schulz portréja. Litográfia 14×12 cm. Szakvéleménnyel.
652520
11016
189
Engravings
cca 1840-1900 18 db történelmi témájú metszet, kőnyomat 712064
11017
189
Engravings
Muzio, Polinnia, Seneca, Plutone, színezett acélmetszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm 709431
11018
189
Engravings
Franz von Bayros (1866-1924): Nikolaus Schindler. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 14×15 cm 709215
11019
189
Engravings
Rembrandt van Rijn (1606-1669): Jan Cornelius Sylvius. Rézkarc reprodukció, üvegezett keretben 42×33 cm
643340
11020
189
Engravings
Heinrich Roos (1631-1685) - Anton Hertzinger (1763-1826): Bojtárfiú az állatok között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x41,5cm
673426
11021
189
Engravings
Louis-Jules Arnout (1814-1868) - Albert Henry Payne (1812-1902): Notre-Dame in Paris. Acélmetszet, papír, 19x26cm
690367
11022
189
Engravings
8 db metszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF