Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 49

12751.

Rufpreis:
2 000 HUF

12752.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12753.

Rufpreis:
2 400 HUF

12754.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Ford. Révay József. 65 képpel és 1 térképpel. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon sorozatkötésben (gerinc kissé kopott)
12755.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
12756.

Rufpreis:
1 600 HUF

Msyne Reid: Les Naufrages de Lile de Borneo. Hachette. Paris 1935.
12757.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája: Nógrád és Hont Vármegyék. Fel.szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Budapest, 1934. A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala. Jó állapotban, amatőr vászonkötésben.
12758.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soós Imre: Heves megye községei 1867-től. Dedikált. Eger 1975.
12759.

Rufpreis:
2 000 HUF

Göncz József - Bognár Béla: Szép Felvidékünk. Történelmi képeslapokon 1897-1940. Sopron, 2004, Edutech. Kartonált
12760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szülőföldünk. Válogatás a bicskei újságok helytörténeti-honismereti anyagaiból. Bicske, 2006. Kartonált
12761.

Rufpreis:
1 000 HUF

Göncz József - Bognár Béla: Kastélyok, várak, kúriák Sopron vármegyében. Képeslapokon 1896-1945. Sopron, 2004, Edutech. Kartonált
12762.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF