Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 49

Eugéne Guernier: L'apport de L' Afrique a la pensée humanie. Paris, 1952, Payot. Kiadói papírkötésben /  Paperback
12739.

Eugéne Guernier: L'apport de L' Afrique a la pensée humanie. Paris, 1952, Payot. Kiadói papírkötésben /
Paperback

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul-Ernest Joset: Les Sociétés Secretes des hommes-léopards en Afrique noire. Avec 11 gravures de l'auteur et 8 photographies. Paris, 1955, Payot. Kiadói, illusztrált papírkötésben, illusztrációkkal, részben felvágatlan /  Paperback, illustrated
12740.

Paul-Ernest Joset: Les Sociétés Secretes des hommes-léopards en Afrique noire. Avec 11 gravures de l'auteur et 8 photographies. Paris, 1955, Payot. Kiadói, illusztrált papírkötésben, illusztrációkkal, részben felvágatlan /
Paperback, illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF

Martin Johnson: Mit dem Kurbelkasten bei den Menschenfressern. Abenteuer auf den Neuen Hebriden. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrált /  Linen binding, dust jacket, with photos
12741.

Martin Johnson: Mit dem Kurbelkasten bei den Menschenfressern. Abenteuer auf den Neuen Hebriden. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrált /
Linen binding, dust jacket, with photos

Rufpreis:
1 000 HUF

F.W. Up de Graff: Az amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Budapest É.n. Lampel R. Könyvkiadó Vállalata.
12742.

Rufpreis:
800 HUF

12743.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
12744.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (térképen szakadás)
12745.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése 61 képpel, Bp. Franklin-Társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12746.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet, Ford., bev. Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
12747.

Rufpreis:
2 000 HUF

Modern Utazók Felfedezők Könyvtára: Sven Hedin - Pekingtől Moszkváig, Ford. Dr. Balassa József, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
12748.

Rufpreis:
3 000 HUF

12749.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12750.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF