1914 Ferenc József beszéde Népeimhez címmel azt I. világháború kitörésének előestéjén minikönyv formában borítással magyar nyelven / An meine Völker: the speech of Franz Joseph to the people when he declared WW.I. Issued in mini-book with cover
cca 1918 I. világháború. Amerikai R-34 katonai zeppelin. Sztereófotó kis hibával. / cca 1918 World War I. US R-34 military zeppelin. Stereo photo with small fault
1905 Az SMS Aspern osztrák-magyar hadihajó matrózának 2 db fedélzeti portréja Shanghai, kabinetfotó méretben / 2 photos of a mariner of SMS Aspern Austro-Hungarian cruiser from Shanghai 12x17 cm
Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)
1905 Az Askold orosz cirkáló a Shanghai kikötőben a harcok után sérülten fotó. (hajtott)/ 1905 Russian cruiser Askold in the Shanghai port with damage of the Russian-Japanese war. (folded) 11x17 cm