1914 Major F. Tschofen - Hauptmann Z. Hofrichter: Naturbilder zur Einführung in das Kartenlesen. Wien, A. Pichlers Witwe u. Sohn. Útmutató a térképolvasáshoz. Tűzve, félvászon kötésben (sérült) /
Half-linen binding (somewhat worn)