12298.
Beendet 188. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtéti szülészet. Budapest, 1936, Magyar orvosi könyvkiadó társulat. 258 szöveg közé nyomott, részeben színes ábrával. CXLVI. kötet. Jó állapotban, dombornyomott, gerincén aranyozott, egészvászon kötésben.