Keresztény énekes könyv mellyet magános áhítatosságra tartozó néhány imádságokkal együtt szerzett és kiadott a' nagy-győri ágostai hitvallást követő evang. gyülekezet. Harmadik nem váltóztatott kiadás. Győrött, 1846, özvegy Streibig Klára' betüivel. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben (gerincén sérült)