Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Peplier: Nouvelle et parfaite grammaire francoise et allemande. Neue und volkommene frazösische Grammatica. Dritte neue und verbesserte Auflage. Wien, 1777, gedruckt bey Joh. Thomas Edl. von Trattnern. Korabeli bordázott, dombornyomott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon és az előzéklapon szerzői bejegyzéssel. A kötés szélei és sarkai erősen kopottak

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor