Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

Erdős József-Prileszky Csilla: Halló, itt Magyarország! I.II. tankönyv. Magyar nyelvkönyv külföldieknek.  Akadémia Kiadó. Budapest, 1992.
12509.

Erdős József-Prileszky Csilla: Halló, itt Magyarország! I.II. tankönyv. Magyar nyelvkönyv külföldieknek.
Akadémia Kiadó. Budapest, 1992.

Rufpreis:
800 HUF

Erdélyi Magyar Szótörténeti tár I., II., IV. kötet. Anyagát gyűjtötte és szerkesztette Szabó T. Attila. Kriterion könyvkiadó, Bukarest, 1976-78-84. Aranyozott, egészvászon kötésben. Megkímélt állapotban, IV. kötet borítója kissé kopott.
12510.

Erdélyi Magyar Szótörténeti tár I., II., IV. kötet.
Anyagát gyűjtötte és szerkesztette Szabó T. Attila. Kriterion könyvkiadó, Bukarest, 1976-78-84. Aranyozott, egészvászon kötésben. Megkímélt állapotban, IV. kötet borítója kissé kopott.

Rufpreis:
5 000 HUF

11 db A Toll Mesterei: sorozat, egységes egészvászon kötésben. Sas Ede: A Nagy Láz. Krúdy Gyula: Aranyidő és A Templomárius. (két kis regény). Grill Károly könyvk. váll. Bp., 1926. Kassák Lajos: Egy Ember Élete. 2. rész, 1. kötet: Vergődés. Dante kiadás, Bp., 1932. Dallos Sándor: Betegek. Dante.
12511.

11 db A Toll Mesterei: sorozat, egységes egészvászon kötésben. Sas Ede: A Nagy Láz. Krúdy Gyula: Aranyidő és A Templomárius. (két kis regény). Grill Károly könyvk. váll. Bp., 1926.
Kassák Lajos: Egy Ember Élete. 2. rész, 1. kötet: Vergődés. Dante kiadás, Bp., 1932. Dallos Sándor: Betegek. Dante.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország Levéltárai. Szerkesztette Balázs Péter. Műszaki könyvkiadó, Budapest, 1983. Papírkötésben, fekete-fehér képekkel.
12512.

Rufpreis:
800 HUF

MTAK: Az 1954-1955-ben feldolgozott kéziratok katalógusa. Budapest 1986.
12513.

Rufpreis:
800 HUF

Catalogus Librorum Manuscriptorum Bibliothecae Universitatis Scientiarum Budapestinensis  Összeállította: Knapp Éva I-III. Pótkötet. Egyetemi Könyvtár Budapest, 1999-2001.
12514.

Catalogus Librorum Manuscriptorum Bibliothecae Universitatis Scientiarum Budapestinensis
Összeállította: Knapp Éva I-III. Pótkötet.
Egyetemi Könyvtár Budapest, 1999-2001.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györkösy Alajos: Magyar-Latin kéziszótár. 8. kiadás, Akadémia Kiadó, Bp., 1994.
12515.

Rufpreis:
800 HUF

60db könyv: szépirodalom, krimi, stb.
12516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy zsáknyi vegyes könyvtétel
12517.

Egy zsáknyi vegyes könyvtétel

Rufpreis:
1 000 HUF

60db-os vegyes könyvtétel
12518.

60db-os vegyes könyvtétel

Rufpreis:
1 400 HUF

Egy zsáknyi könyv: 12db Kozmosz Fantasztikus Könyvek, Nemere István 16db regénye, 37db krimi az Európa Kiadótól, összesen 73 kötet
12519.

Rufpreis:
1 400 HUF

70db-os vegyes könyvtétel
12520.

70db-os vegyes könyvtétel

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF