Porzellan

Zahl der Lose: 75

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /  Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
11136.

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /
Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm

Rufpreis:
2 400 HUF

11137.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

1945 előtt Elegáns, virágokkal díszített, jelzett Drasche süteményes tál ezüstözött szélekkel és fülekkel /  Silver plated porcelain plate with floral decoration, 43x17cm
11138.

1945 előtt Elegáns, virágokkal díszített, jelzett Drasche süteményes tál ezüstözött szélekkel és fülekkel /
Silver plated porcelain plate with floral decoration, 43x17cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett, aranyozott, jelzett, hal formájú, komplett likőrös készlet 6db pohárral és egy kiöntővel /  Hand painted gold plated liqueur set in fish form, complete
11139.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett, hal formájú, komplett likőrös készlet 6db pohárral és egy kiöntővel /
Hand painted gold plated liqueur set in fish form, complete

Rufpreis:
3 000 HUF

Halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm, h:15 cm
11140.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gránit, Krausz Moskovits Likőrgyára reklám tálca, sérült, jelzett, d:29 cm + jelzés nélküli kínáló tál, hibátlan 38×28 cm
11141.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11142.

Rufpreis:
800 HUF

Altwien csésze és csészealj, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:6 cm, d:12,5 cm
11143.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzett japán teázó szett: 2db kiöntő, 1db cukortartó, 8db csésze és alátét /  Japanese tea set
11144.

Jelzett japán teázó szett: 2db kiöntő, 1db cukortartó, 8db csésze és alátét /
Japanese tea set

Rufpreis:
10 000 HUF

11145.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
11146.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó, apró lepattanások a rózsán és a leveleken/ Flawless chinaware candle-holder 18x20 cm
11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF