Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
599831
11136
186
Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) / Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
627917
11137
186
19000
682979
11138
186
1945 előtt Elegáns, virágokkal díszített, jelzett Drasche süteményes tál ezüstözött szélekkel és fülekkel / Silver plated porcelain plate with floral decoration, 43x17cm 682987
11139
186
Kézzel festett, aranyozott, jelzett, hal formájú, komplett likőrös készlet 6db pohárral és egy kiöntővel / Hand painted gold plated liqueur set in fish form, complete
616537
11140
186
3200
Halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm, h:15 cm
663089
11141
186
Gránit, Krausz Moskovits Likőrgyára reklám tálca, sérült, jelzett, d:29 cm + jelzés nélküli kínáló tál, hibátlan 38×28 cm 559748
11142
186
Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
680955
11143
186
Altwien csésze és csészealj, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:6 cm, d:12,5 cm
679859
11144
186
Jelzett japán teázó szett: 2db kiöntő, 1db cukortartó, 8db csésze és alátét / Japanese tea set
609459
11145
186
585159
11146
186
Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
649981
11147
186
ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó, apró lepattanások a rózsán és a leveleken/ Flawless chinaware candle-holder 18x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF