Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
553830
11099
186
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
651068
11100
186
30000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán füles váza hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 33 cm 651067
11101
186
30000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 33 cm
638212
11102
186
22000
Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
615350
11103
186
24000
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán falióra elektromos szerkezettel / Herend handpainted chinaware clock d:28 cm
651084
11104
186
28000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi II.oszt. porcelán kaspó hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition d:18, m:15 cm
638334
11105
186
638333
11106
186
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
638199
11107
186
14000
Herendi Viktória mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15 cm/ Handpainted Herend porcelain bowl 581466
11108
186
Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm
649931
11109
186
2200
Kézzel festett aranyozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
569202
11110
186
6db kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán mély tányér, egyiken apró lepattanás, néhányon hajszálrepedés / Handpainted Herend chinaware plates, very small cracked d:25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF