https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 63

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1930-1956 12db fotó Maléter Pálról, élete különböző szakaszaiból, klf méretben
1
11993.

1930-1956 12db fotó Maléter Pálról, élete különböző szakaszaiból, klf méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1918 Kimaradási engedély
1
11994.

1918 Kimaradási engedély

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz vége magyar huszár sarkantyúja / Bleeders of Hungarian Hussar 14 cm
1
11995.

XIX. sz vége magyar huszár sarkantyúja / Bleeders of Hungarian Hussar 14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Cserneczky Béla későbbi ezredes Ludovika bizonyítványa aláírásokkal
1
11996.

1915 Cserneczky Béla későbbi ezredes Ludovika bizonyítványa aláírásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos
1
11997.

33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szűts Isván: Mi az igazság a magyar békekérdésben? Harmadik kiadás. Budapest, 1946, a szerző kiadása. A magyar szerepvállalás alternatív értelmezése a a szerző tiszteletpéldánya a Hadtörténeti Levéltárnak
1
11998.

Szűts Isván: Mi az igazság a magyar békekérdésben? Harmadik kiadás. Budapest, 1946, a szerző kiadása. A magyar szerepvállalás alternatív értelmezése a a szerző tiszteletpéldánya a Hadtörténeti Levéltárnak

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vocin és Slatina katonai vászon térkép. / Military map on canvas 50x38.5 cm
1
11999.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Vocin és Slatina katonai vászon térkép. /
Military map on canvas 50x38.5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. / Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm
1
12000.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. /
Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Svábhegyi Szanatórium fejléces igazolása leventeoktatásról hiányzónak
1
12001.

Svábhegyi Szanatórium fejléces igazolása leventeoktatásról hiányzónak

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974 Szabó József: A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig. 65p.
1
12002.

1974 Szabó József: A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig. 65p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. / Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm
1
12003.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. /
Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1916 I. világháborús katonai fotóalbum 26 db képpel, közte Ferenc József tiszteket esket halála előtt 3 héttel. (Egyike lehet a róla készült utolsó fotóknak) / WW. I. album with 26 military photos among them one photo of Franz Joseph holding a swearing ceremony on 2 10 16, only 20 days before his death. This must be one of his last photos
1
12004.

1916 I. világháborús katonai fotóalbum 26 db képpel, közte Ferenc József tiszteket esket halála előtt 3 héttel. (Egyike lehet a róla készült utolsó fotóknak) / WW. I. album with 26 military photos among them one photo of Franz Joseph holding a swearing ceremony on 2 10 16, only 20 days before his death. This must be one of his last photos

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse