1894 A Csanádvármegyei Honvédegylet tiltakozó levele melyben az Országos Honvédsegélyező Egylet túlkapásai ellen tiltakozik. Érdekes dokumentum a szabadságharc utáni honvédügyről 3 beírt oldal
Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)
1942 A II. világháborúban hősi halált halt Székely Bálint főhadnagytól vesznek búcsút bajtársai, kartonra kasírozva, hátul feliratozott / Military photo from World War II, 14x18cm
1915-1916 Kriegskarte. 3d térkép az I. világháború különböző hadmozdulatairól német nyelvű magyarázatokkal / 3 maps of various theaters and maneuvers in World War I with German explanations