Tarczai György: Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadó, festett, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban