12447.
Beendet 186. Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
9
PetÅ‘fi-album. Adatok, okmányok és képek PetÅ‘fi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. PetÅ‘fi-album. Adatok, okmányok és képek PetÅ‘fi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval, hasonmással. Aranyozott, festett, dombornyomásos, dÃszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban (a gerinc sérült, az elsÅ‘ lapok kijárnak, a kötés megkopott)